KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13899509
nr 1389 9509
Johan Waldenström
(1926-1986), Sverige
Oljemålning, Signerad, komposition. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 55x35 cm
Johan Waldenström, svensk bildkonstnär född 1926, död 1986 .
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 5 april 2021
kl 18:39:04
800 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
Johan Waldenström
Läs mer om Johan Waldenström